expertii.page.tl
  Sulmo Valen
 
Sulmoni valen 900: me kete prog mundesh qe ta prishesh ndonje numer te val-es 900 pra ndonje njeriu te cilit ja ke inati pra e ja din nr e mobit veq ja shkrun ktu nr e telit p.sh +37744...... pastaj ne anen e majt e shkrun nr e mesazhave qe don me ja dergo e ne anen e djatht te tregon se sa sms-ja jan tu i shku http://www.speedyshare.com/519268645.html rar pass : dergosms P.S pra ju keshilloj se para se ta perdorni ket prog ta nalni antivirusin se e njeh sikur virus dhe ti mshefni Ip-at se sms-jat ju shkojn me ip te juaja
Add comment to this page:
Your Name:
Your Email address:
Your website URL:
Your Message:
 
  hacker-04  
 
hacker-04
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free