expertii.page.tl
  Fjal te Urta Shqipe
 
.gur gur bėhet mur 2.shtėpija me dy te kqija duhani dhe rakija 3.ma mir ne kashten tane se ne pamuk te huaj 4.shqiptari kado qe shkon vendin e vet se harron 5.duaje atdhen si shqiponja folen 6.guri ne ved te vet peson mė rėnd 7.kush kėrkon gjen,kush renkon vdes 8.kush kerkon gjen,kush renkon vdes 9.ku ka mjalt ka miza 10.kush ja bė gropėn tjetrit vet bie branda. 11.ku ka lėvizja ka bagėti 12.iku e shumta iku e pakta 13.gjuhė e embėl buza gaz 14.mishu tė piqet e helli te mos digjet 15.thesi bosh s'qendron dot ne kėmb 16.mendja s'ėsht ne mosh po nė kok 17.ari s'ndryshket 18.ai qė nxiton mbetet ne udhė] 19.kush han ni moll ne dit shka pse shkon te mjeku ne vizit 20.libri eshtė miku mė i mir 21.kali huaj te len ne balt 22.tė bukrėn e duan tė gjith 23.sot mua nesėr ty 24.paraje e bardh pėr dit tė zezė 25.mjeri ai qe shpenzon me shum sesa fiton 26.bėje te mirėn hidhe nė det 27.miku i vjetėr s'bėhet armik 28.me durim behet cdo punė 29.tė kėrkova ne qiell e tė gjeta ne tokė 30.mat njėmijė herė e prit njė herė View High Resolution Order Prints & Gifts
 
  hacker-04  
 
hacker-04
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free